Özel Almanca dersi ile kısa sürede öğrenmeye hazır mısınız ? Eğitim Acentesi, alanında uzman öğretmenleriyle, kişiye özel müfredatla eğitim sunar.

Sadece Alman dilini tam olarak anlamak başkalarıyla iletişim kurmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda profesyonel kariyer seçeneklerinizi artırmanıza ve genişletmenize yardımcı olur. Kendi koşullarınıza göre hızlı bir şekilde gelişmek istiyorsanız, özel sınıflarımızı şiddetle tavsiye ederiz.

Yeni Başlayanlar ve İleri Düzey Öğrenciler için Özel Almanca Dersleri Sunuyoruz

Yabancı dil becerileri referansımız olarak kesinlikle Avrupa Çerçevesini takip ediyoruz. Bu, Almanca sınıflarını A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 aralığında sıralar. Dil seviyenizin ne olduğundan emin değilseniz, bizimle hemen iletişime geçin. Özel bir ders için, özel ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre daha fazla esneklik ve kişisel uyarlama vardır. Bu, bireysel dilsel endişelerinizi gidermenize yardımcı olur ve size Almanca becerilerinizi bir üst düzeye çıkaran bire bir deneyim sunar!

Özel Almanca Dersleri, Zamanı, Yeri ve Konuyu Siz Seçersiniz

Özel bir Almanca kursu almaya karar verirseniz, sürücü koltuğundasınız! Derslerinizi nerede yapmak istediğinize ve zamana siz karar verirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun konulara da siz karar verirsiniz. Akşam ve Cumartesi kursları için endişelenmeyin, öğretmenlerimizin çoğu bu zaman aralıklarında ders vermeyi sever. Bu aynı zamanda sıkı bir çalışma programına sahip olanlar için ve en iyisi özellikle iş için seyahat etmeniz gerekiyorsa önerilir.